Paintball Liberec

O nás

Organizací paintballových her se zabýváme již od roku 2009. Působíme v okolí Liberce, České Lípy a Mladé Boleslavy.

Nabízíme Vám uspořádání paintbalové akce, přičemž se vždy snažíme o to, aby pro vás byla hra zábavná a děláme maximum pro to, aby jste od nás odcházeli spokojeni. 

 

Velký důraz klademe na kvalitu poskytnutých služeb. Naši organizátoři se o vás v průběhu celé hry starají a dohlíží na bezpečnostní pravidla, bez kterých se paintballová hra neobejde. Ze hry Vám pořídíme fotky a video zcela zdarma, jako poděkování, že jste si vybrali právě nás!

Samozřejmostí je zapůjčení vybavení za bezkonkurenční ceny. Hrajeme s poloautomatickými a automatickými zbraněmi značek Tippmann a Spyder.

Maskáčový komplet za 70 Kč

Info a kontakty

V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na níže uvedené kontakty:

Mobil: +420 722 265 455
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
PBL Liberec s.r.o.  
Roveň 48
463 48 Všelibice
IČO: 63146738
DIČ: CZ63146738

V ceně půjčovného je...

zapůjčení zbraně i se vzduchovou lahví, masky s termosklem, rukavic a chrániče na krk. Vše, co potřebujete, jsou dobré boty a oblečení s dlouhým rukávem a nohavicemi.

Navíc nabízíme zapůjčení maskáčového kompletu, který slouží jako ochranný oděv, za poplatek 70 Kč. Odpadají vám tak starosti s čištěním oblečení.

Zarezervovat si hřiště a vybavení

 

Paintball HOOAH!

Počítač, telefon

Jste fanda paintballu? Tak si stáhněte pozadí do počítače nebo telefonu a ukažte, kam patříte!

Provozní podmínky

O paintballové hřiště, servis zbraní a instruktáž se postaráme my! V rámci bezpečnosti hry Vás prosíme o nahlédnutí do provozního řádu. Před zahájením hry s ním budete ještě jednou seznámeni a požádáni o potvrzení Vaším podpisem, což je běžnou součástí u těchto typů aktivit.

Paintball liberec nabízí bezkonkurenční ceny

Bonus pro organizátory skupin s více jak 2O hráči!

V případě účasti 20 osob a více, kteří si za poplatek půjčují vybavení od nás, dostává organizátor hry jako BONUS 500 paintballových kuliček a kompletní vybavení v hodnotě 200,- Kč ZDARMA.

Upozornění pro hráče

Na hřištích, které provozujeme, je po domluvě možné používat vlastní vybavení. Vstup pro hráče s vlastním vybavením je možný po zaplacení poplatku 100 Kč na osobu. Použití vlastního střeliva je možné pouze po individální domluvě. V případě zapůjčení našeho vybavení je podmínkou použití výhradně našeho střeliva!

Dále nabízíme možnost zapůjčení láhví za poplatek a jejich plnění. V případě většího počtu zájemců o zapůjčení láhví je nutná vždy domluva předem!