Paintball Liberec

Paintball Liberec - Area 51

Paintballové hřiště u Liberce- AREA 51 tvořené umělými překážkami je ideální jak pro začínající paintballové hráče tak pro ostřílené matadory. Paintballové hřiště je tvořeno dřevěnými překážkami a dvoupatrovou budovou ve středu hřiště. Rozloha hřiště je 3500 m2 a najdete ho 5 minut jízdy u dálnice Liberec–Turnov. Shlédněte naší foto a video dokumentaci z paintballových akcí pro lepší představu hřišť.

Číst dál: Paintball Liberec - Area 51

Paintball Liberec - lesní hřiště

Paintballové hřiště u Liberce v lesním porostu tvořené umělými a přírodními překážkami je ideální jak pro začínající paintball hráče tak pro ostřílené matadory. Je zde využito přírodní členitosti terénu a přirozené vegetace. Paintballové akce tak navozují pocit a adrenalin jako při skutečném střetnutí v otevřené krajině. Rozloha hřiště je 2000 m2 a najdete ho 5 minut jízdy u dálnice Liberec–Turnov. Shlédněte naší foto a video dokumentaci z paintballových akcí pro lepší představu hřišť.

Číst dál: Paintball Liberec - lesní hřiště

Paintball Mimoň - bunkr

Obrovské pozemky areálu bývalé Ruské vojenské základny vtáhnou hráče do akce jako málokteré místo na paintball. Paintballové hřiště se nachází v bývalém vojenském prostoru Ralsko, který se nachází 20 minut jízdy od Mladé Boleslavi a Liberce. Nabízí možnost hrát paintball v bývalém prostoru vojenské základny. Toto military paintball hřiště je svou polohou a přizpůsobením na paintball jedno z nejoblíbenějších hřišť ve Středočeském a Libereckém kraji. Samotné srdce paintballového hřiště ideálně využívá prvků bývalé vojenské základny - umělých a přírodních překážek. Shlédněte naší foto a video dokumentaci z paintballových akcí pro lepší představu paintballových hřišť.

Číst dál: Paintball Mimoň - bunkr

Paintball Mimoň - komín

Obrovské pozemky areálu bývalé Ruské vojenské základny vtáhnou hráče do akce jako málokteré místo na paintball. Paintballové hřiště se nachází v bývalém vojenském prostoru Ralsko, který se nachází 20 minut jízdy od Mladé Boleslavi a Liberce. Nabízí možnost hrát paintball v bývalém prostoru vojenské základny. Toto military paintball hřiště je svou polohou a přizpůsobením na paintball jedno z nejvyhlášenějších hřišť ve Středočeském a Libereckém kraji. Na tomto hřišti se při velkých military paintball akcích hraje v rozsáhlém prostoru a je využito pro paintball nejen za deště a sněžení pro Váš teambuilding. Samotné srdce paintballového hřiště ideálně využívá prvků bývalé vojenské základny - umělých a přírodních překážek. Shlédněte naší foto a video dokumentaci z paintballových akcí pro lepší představu paintballových hřišť.

Číst dál: Paintball Mimoň - komín

Paintball Mimoň - sklady

Obrovské pozemky areálu bývalé Ruské vojenské základny vtáhnou hráče do akce jako málokteré místo na paintball. Paintballové hřiště se nachází v bývalém vojenském prostoru Ralsko, který se nachází 20 minut jízdy od Mladé Boleslavi a Liberce. Nabízí možnost hrát paintball v bývalém prostoru vojenské základny. Toto military paintball hřiště je svou polohou a přizpůsobením na paintball jedním z nejoblíbenějších hřišť ve Středočeském a Libereckém kraji. Samotné srdce paintballového hřiště ideálně využívá prvků bývalé vojenské základny - umělých a přírodních překážek. Shlédněte naší foto a video dokumentaci z paintballových akcí pro lepší představu paintballových hřišť.

Číst dál: Paintball Mimoň - sklady