Paintball Liberec

Jindřichovice p. Smrkem - FABRIKA

Hřiště FABRIKA – adrenalin v „baráku“!

Prostory hřiště FABRIKA se nachází v Jindřichovicích pod Smrkem, 32 km od Liberce.

Paintballové hřiště v prostředí staré textilní budovy, kde vaši hru neomezí deštivé počasí nebo letní tropy. Hrajeme ve dvou patrech budovy. Každé patro je průchozí kolem dokola a zcela bezpečné prostory jsou doplněné o překážky ze dřeva. Při hře narazíte na různá zákoutí, slepé uličky, a také schodiště spojující obě patra. Atmosféra celého hřiště navodí ten správný adrenalin a umocní zážitek ze hry.

V zázemí je prostor, kde můžete posedět, při příznivém počasí je možné sedět i venku. Hřiště je svojí rozlohou vhodné pro skupiny ideálně 14 a více osob. Pokud ale máte menší partu, neváhejte a ozvěte se nám, rádi s Vámi probereme všechny možnosti.

Těšíme se na hru! 

Číst dál: Jindřichovice p. Smrkem - FABRIKA

Paintball Liberec - Area 51

Paintballové hřiště u Liberce- AREA 51 tvořené umělými překážkami ze dřeva je ideální jak pro začínající paintballové hráče tak pro ostřílené matadory. Rozloha hřiště je 3500 m2 a najdete ho asi 5 minut jízdy u dálnice Liberec–Turnov, u obce Vlčetín.

Na Aree51 se dá hrát klasický scénař hry "Team deathmatch", velmi oblíbená je zde hra o vlajku "Capture the flag". Pokud budete parta, která u nás slaví rozlučku, určitě vás potěší "hon na ženicha", na který bude ženich určitě dlouho vzpomínat!

Hřiště je přehledné, rychlé, ale bez taktiky a spolupráce s Vaším týmem vás druhý tým určitě vyklepne! Ze zázemí můžou sledovat hru všichni hráči a jste se svojí partou neustále v kontaktu. 

Area51 je v přírodě, na samotě a v soukromí. K dispozici mají hráči sezení v podobě "pivních setů", při nepřízni počasí nebo naopak slunných dnech máme v zázemí stan. K dispozici Vám může být gril, který Vám rádi připravíme zcela zdarma (gril, podpalovač, grilovací uhlí). Jidlo, pití apod si pak hráči vozí sami.

SOUŘADNICE HŘIŠTĚ - Area 51

GPS: 50° 40' 47.186
  15° 1' 57.298
 

Číst dál: Paintball Liberec - Area 51

Paintball Liberec - lesní hřiště

Paintballové hřiště u obce Vlčetín kousek od Liberce je v lesním porostu tvořené umělými a přírodními překážkami ze dřeva, vojenských beden a sítí. Je zde využito přírodní členitosti terénu a paintballové akce tak navozují pocit a adrenalin jako při skutečném střetnutí v otevřené krajině. Prostor jsme bohatě doplnili překážkami tak, aby měli hráči dost příležitostí postupovat ve hře a úspěšně vystřílet hráče druhého týmu.  Je jedno, zda jste začínající nebo zkušení hráči - hřiště je vhodné pro všechny skupiny. V zázemí hřiště pro Vás připravíme sezení ve formě "pivních setů", pro případ deště postavíme stan. V zázemí pro Vás můžeme připravit gril, Vaši akci tak můžete spojit s grilovačkou a posezením mezi hrami nebo po akci. Pro lepší představu hřiště Vám rádi zašleme aktuální fotky z Lesního hřiště, kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 722265455.

Číst dál: Paintball Liberec - lesní hřiště

Paintball Mimoň - sklady

 

HŘIŠTĚ V MIMONI JSOU MIMO PROVOZ - informujte se, prosím, na naše hřiště FABRIKA, Area51 a Lesní hřiště, děkujeme!

 

Číst dál: Paintball Mimoň - sklady