Paintball Liberec

maskacovy komplet

KOMPLETNÍ VYBAVENÍ =  250 CZK / os.

zapůjčení paintballového značkovace včetně vzduchové lahve (neomezené plnění vzduchu v průběhu hry), obličejové masky s termosklem, chránič na krk a rukavice

 

MASKÁČOVÝ OVERAL =  100 CZK / os.

 

PAINTBALLOVÁ KULIČKA -  odběr počtu kuliček / osobu:

         1 - 200 ks kuliček / osobu  = 1,30 CZK / ks

     201 - 499 ks  kuliček / osobu  = 1,20 CZK / ks

     500 a více kuliček / osobu       = 1 CZK / ks

Pozn. průměrná spotřeba paintballových kuliček na 1 osobu je 500 ks za dobu rezervace. Spotřeba je ale individuální, počet si řídí hráč dle své potřeby v průběhu hry. Minimální počet kuliček doporučujeme alespoň 200 ks. Spotřeba kuliček záleží na několika faktorech (počet hráčů ve skupině, rozpočet skupiny, rychlost střelby hráče ;-)

   

               Nejsme plátci DPH.

           Počet kuliček je udáván na osobu.

 

 

PŘÍKLAD CENY ZA SLUŽBY ZA 1 HRÁČE:

               Kompletní vybavení + maskáčový overal + 200 ks kuliček = 610 CZK / osobu

               Kompletní vybavení + maskáčový overal + 300 ks kuliček = 710 CZK / osobu

               Kompletní vybavení + maskáčový overal + 500 ks kuliček = 850 CZK / osobu

<

 

Paintball liberec nabízí příjemné ceny a kvalitní služby:

Bonus pro organizátory skupin s 20 a více hráči:

U skupin 20 osob a více dostává organizátor hry BONUS ZDARMA ve formě 500 paintballových kuliček a kompletní vybavení v celkové hodnotě 850,- Kč. Je to odměna za organizaci velké skupiny, protože víme, že to není jednoduché.

Upozornění pro hráče

Na hřištích, které provozujeme, je po předchozí domluvě možné používat vlastní vybavení. Vstup pro hráče s vlastním vybavením je 100 Kč na osobu.

Na našich hřistích hrajeme výhradně se střelivem zakoupeným u nás - děkujeme za pochopení.

Otázky a odpovědi

 • Kolik ks kuliček potřebuji? +

  Dle našich zkušeností 1 hráč průměrně vystřílí cca 500 ks kuliček za celou rezervaci, která trvá cca 3 až 4 hod. Spotřeba paintballových kuliček je ale individuální, někteří hráči si užijí hru i např. s 300 kuličkami. Minimální počet kuliček na hru doporučujeme 200 ks. Akční hráči dokáží vystřílet i více než 1000 ks kuliček. Při rezervaci uveďte orientační počet kuliček - chápeme, že pokud s námi hrajete poprvé, nelze přesný počet odhadnout. Na hřišti s sebou máme vždy dostatek kuliček pro případ, že pro hru budete potřebovat více nábojů.
 • Cena 250 CZK za vybavení a 100 CZK za maskáče je za 1 hod. hry? +

  Cena je za celou dobu rezervace, co s námi hrajete. Za vybavení Vás požádáme o půjčovné 250 CZK, za maskáče 100 CZK - a to za celou dobu hry. Cena půjčovného zahrnuje zapůjčení zbraně včetně vzduchové lahve, obličejové masky s termosklem, chrániče na krk a rukavic.  K této ceně nepřiplácíte žádné další poplatky - nestane se Vám, že po Vás budeme chtít na místě doplácet jednotlivé položky. Náš ceník je čitelný a vždy dopředu víte, za co Vám bude cena účtována.  
 • Co to znamená otevřená a uzavřená akce? +

  Pokud zvolíte otevřenou akci, budou se k vám moci připojit další hráči. Tuto možnost volí skupiny v případě, že je jich např. 6 a uvítali by další hráče. Stejně tak se na nás obrací např. dvojice hráčů, kteří u nás poptávají možnost připojit se k další skupině. Při troše štěstí se tyto dvě poptávky při zpracování rezervací "potkají" a velmi rádi takovou akci s oběma stranami domluvíme. Z praxe však musíme říci, že málokdy se propojení vydaří - často máme akce typu firemních teambuildingů, rozluček se svobodou a rodinných akcí. I tak se ale vždy snažíme přání našich zákazníků vyplnit. Připojení dalších hráčů s Vámi vždy předem ověříme - nemusíte se tedy bát toho, že by na Vaši akci přijeli další hráči, aniž byste s tím předem souhlasili.         Pokud máte skupinku o 4 nebo 6 hráčích, i tak Vám rezervaci uděláme a budeme se Vám rádi věnovat. 
 • Proč není možné zadat rezervaci na hru delší než 5 hod.? +

  Maximální doba rezervace vychází z našich zkušeností a kapacity hřiště. Obvyklá doba rezervace je 3-4 hodiny. Pokud ale hledáte pro svou akci delší časový prostor, nebo plánujete akci spojenou např. s grilováním, které je u nás možné domluvit, určitě se nám, prosím, ozvěte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel. 722 265 455. Všem Vašim požadavkům se budeme snažit vyjít vstříc.
 • 1