Paintball Liberec

O nás

Organizací paintballových her se zabýváme již od roku 2009. Působíme v okolí Liberce u Hodkovic n.M. Jsme dostupní z okolí Turnova, České Lípy, Mladé Boleslavi...

Naše paintballové akce jsou outdoorové - celou dobu jsme s našimi zákazníky venku, v přírodě. Na hřištích je zajištěno soukromí. Hrajeme téměř za každého počasí.

Pořádáme akce pro skupiny kolegů v rámci teambuildingu, sektávající se u nás rodiny a přátelé. Velmi oblíbené jsou rozlučkové paintballové akce, a to nejen pro pánské skupiny, ale jezdí k nám i výhradně dámské party. Několikátým rokem se věnujeme také dětským skupinám, krom narozeninových oslav pro malé paintballisty také pořádáme akce pro táborové skupiny. 

Nabízíme zkušenosti s organizací akcí pro početné skupiny o 30ti a více hráčích, dokážeme zajistit hladký průběh akce. Stejně tak se ale rádi věnujeme menším partám se stejným cílem - aby byli všchni spokojeni a hru jste si užili.

Velký důraz klademe na kvalitu poskytnutých služeb. Naši organizátoři se o vás v průběhu celé hry starají a dohlíží na bezpečnost. Naše vybavení je připraveno vždy perfektně čisté a vyprané.

 

Ze hry Vám pořídíme fotky zcela zdarma - jako poděkování, že jste si vybrali právě nás!

Samozřejmostí je zapůjčení vybavení za pohodové ceny. Hrajeme se základními paintballovými zbraněmi značek Tippmann a Spyder. V průběhu hry mají týmy srovnatelné vybavení, a tím zajištěné rovnocenné podmínky pro hru. 

V případě jakýchkoli dotazů se na nás, prosím, obraťte. Rádi se Vám budeme věnovat.

 

        Mobil: +420 722 265 455   E-mail: strileni@strileni.cz

PBL Liberec s.r.o.
Vlčetín 33
463 43 Bílá
IČO: 63146738
DIČ: CZ63146738