Paintball Liberec

maskacovy komplet

Ceník půjčovného

Cena půjčovného zahrnuje zapůjčení zbraně včetně vzduchové lahve, obličejové masky s termosklem, chrániče na krk a rukavic. V případě vašeho zájmu je možné si zapůjčit pouze vybrané části vybavení.

Navíc nabízíme půjčovné maskáčového kompletu, který slouží jako ochranný oděv, půjčovné je 70 KČ. Odpadají vám tak starosti s čištěním oblečeníVše, co potřebujete, jsou dobré boty a oblečení s dlouhým rukávem a nohavicemi. 

Hrajeme s poloautomatickými a automatickými zbraněmi. Jedná se o velmi kvalitní vybavení značek Spyder a Tippmann. 

 
Minimální odběr 200 ks kuličekPůjčovnéCena kuličky
     
200–300 ks kuliček 200,– Kč 1,30 Kč
301–499 ks kuliček 200,– Kč 1,20 Kč
500 a více kuliček 200,– Kč 1 Kč

Mimoň Sklady a Bunkr

Detail hřiště

Nejsme plátci DPH.

Počet kuliček je udáván na osobu.

 
Minimální odběr 200 ks kuličekPůjčovnéCena kuličky
     
100–300 ks kuliček 200,– Kč 1,30 Kč
301–499 ks kuliček 200,– Kč 1,20 Kč
500 a více kuliček 200,– Kč 1 Kč

Liberec Lesní
hřiště

Detail hřiště

Nejsme plátci DPH.

Počet kuliček je udáván na osobu.

 
Minimální odběr 200 ks kuličekPůjčovnéCena kuličky
     
100–300 ks kuliček 200,– Kč 1,30 Kč
301–499 ks kuliček 200,– Kč 1,20 Kč
500 a více kuliček 200,– Kč 1 Kč

Liberec AREA51

Detail hřiště

Nejsme plátci DPH.

Počet kuliček je udáván na osobu.

 

Paintball liberec nabízí příjemné ceny a hlavně kvalitní služby:

Bonus pro organizátory skupin s 2O a více hráči!

V případě účasti 20 osob a více, kteří si od nás za poplatek půjčují vybavení, dostává organizátor hry jako BONUS ZDARMA 500 paintballových kuliček a kompletní vybavení v hodnotě 200,- Kč. Je to odměna za organizaci velké skupiny, protože víme, že to není jednoduché ;)

Upozornění pro hráče

Na hřištích, které provozujeme, je po předchozí domluvě možné používat vlastní vybavení. Vstup pro hráče s vlastním vybavením je 100 Kč na osobu.

Na našich hřistích hrajeme výhradně se střelivem zakoupeným u nás - děkujeme za pochopení.

Dále nabízíme možnost zapůjčení láhví za poplatek a jejich plnění. V případě většího počtu zájemců o zapůjčení láhví je nutná vždy domluva předem.

Ceník zapůjčení jednotlivých doplňkůInformace o plnění a zapůjčení lahví
Doplňky
Helma 40 Kč/ks
Kukla 10 Kč/ks
Krk 20 Kč/ks
Overal 70 Kč/ks
Rukavice 20 Kč/ks
lahve
Zapůjčení vzduchové lahve  50 Kč/ks
Zapůjčení vzduchové lahve 50 Kč/ks
Plnění vzduchové lahve
(neomezené plnění)
50 Kč/ks

Otázky a odpovědi

 • Mohu si nějak stáhnout fotogalerii ze hry k sobě do počítače? +

  Ano, můžete. Musíte k tomu ale použít program Google Picasa, který si můžete stáhnout zdarma. Na konci každé fotogalerie najdete tlačítko „Stáhnout fotogalerii?. Po kliknutí na něj se vyvolá akce, která vám do programu Picasa celou fotogalerii stáhne.
 • Jaký je minimální počet hráčů pro hru? +

  Podmínkou pro zorganizování hry je minimálně 8 hráčů. V případě menšího počtu hráčů nedává hra vzhledem k velikosti areálu smysl a ani vy byste si ji moc neužili. Pokud je vás ale méně, nezoufejte. V případě menší skupiny je možné se připojit k jiným hráčům v otevřených hrách. Stačí se podívat do kalendáře a u každé hry vidíte, zda je otevřená nebo uzavřená.
 • Kolik ks kuliček potřebuji pro hru? +

  Dle našich zkušeností 1 hráč průměrně vystřílí cca 500 ks kuliček za hru, která trvá cca 3 až 4 hod. Spotřeba paintballových kuliček je ale individuální, někteří hráči si užijí hru i např. s 300 kuličkami. Minimální počet kuliček na hru je 200 ks. Akční hráči dokáží vystřílet i více než 1000 ks kuliček. Při rezervaci uveďte orientační počet kuliček - chápeme, že pokud s námi hrajete poprvé, nelze přesný počet odhadnout. Na hřišti s sebou máme vždy dostatek kuliček pro případ, že pro hru budete potřebovat více nábojů ;)
 • Cena 200,– Kč za vybavení je za 1 hod. hry? +

  Určitě to tak není :-) za vybavení Vás požádáme o půjčovné 200,– Kč, a to za celou dobu hry. Cena půjčovného zahrnuje zapůjčení zbraně včetně vzduchové lahve, obličejové masky s termosklem, chrániče na krk a rukavic. Maximální doba hry je 4 hodiny a je vždy závislá na počtu zakoupených kuliček. (např. 200 kuliček vystačí cca na 2 hodiny hry / 500 kuliček je cca na 4 hodiny hry).
 • Co to znamená otevřená a uzavřená akce? +

  Pokud zvolíte otevřenou akci, budou se k vám moci připojit další hráči, kteří nemají tak velkou skupinu, aby si mohli zahrát. Připojení dalších hráčů s Vámi vždy předem ověří organizátorka paintballové akce - nemusíte se tedy bát toho, že by na vaši akci přijeli další hráči, aniž byste s tím předem souhlasili. Toto je výhodné hlavně v případě, kdy vás je málo nebo chcete poměřit své síly s jinými hráči. U nás si díky tomu mohou zahráti i jednotlivci, naše zkušenosti s otevřenými akcemi jsou pozitivní a patří k těm nejlepším akcím. Pokud si naopak chcete užít soukromí, akce je firemní či například oslava narozenin, zvolte uzavřenou akci.
 • Proč není možné zadat rezervaci na hru delší než 5 hod.? +

  Maximální doba rezervace vychází z našich zkušeností a kapacity hřiště. Pokud i po překročení vymezené doby budete mít stále sílu ke hře, bude vždy záležet na aktuální situaci a domluvě. Po 5ti hodinách intenzivní hry toho mají ale obvykle dost i trénovaní hráči.
 • 1