Paintball Liberec

maskacovy komplet

STARTOVACÍ BALÍČEK:

KOMPLETNÍ VYBAVENÍ + 200 ks KULIČEK =  700 CZK / os.

PAINTBALLOVÁ KULIČKA - DOKUP = 1 CZK / KS

 

                  Kompletní vybavení zahrnuje:

                  - zapůjčení paintballového značkovače se vzduchovou lahví (neomezené plnění)

                  - masku s termosklem

                  - chránič na krk

                  - rukavice

                Cena za startovací balíček je na celou dobu rezervace, nikoli hodinová. Obvyklá doba rezervace je 3 - 4 hodiny.

 

PŘÍKLAD CENY ZA SLUŽBY ZA 1 HRÁČE:

 

               Startovací balíček včetně 200 ks kuliček = 700 CZK / osobu

                - dokoupení 300 ks kuliček ( 500 ks celkem) = 1000 CZK / osobu

                - dokoupení 500 ks kuliček ( 700 ks kuliček celkem) = 1200 CZK / osobu

 

Průměrná spotřeba paintballových kuliček na 1 osobu je 500 ks za dobu rezervace cca 3-4 hodiny. Spotřeba je ale individuální, počet si řídí hráč dle své potřeby v průběhu hry. Spotřebu kuliček ovlivňuje několik faktorů (počet hráčů ve skupině, rozpočet skupiny, rychlost střelby hráče ;-)

Minimální počet kuliček je nastaven na 200 ks, toto množství je zahrnuto do startovacího balíčku. Další množství si dokoupíte v průběhu hry dle potřeby, případně u hráčů, kteří již mají se hrou zkušenosti, je možné na začátku zakoupit rovnou 500 ks kuliček, vše je na domluvě. 

 

 

   

               Nejsme plátci DPH.

           Počet kuliček je udáván na osobu.

 

                      

<

 

Paintball liberec nabízí příjemné ceny a kvalitní služby:

Bonus pro organizátory skupin s 20 a více hráči:

U skupin 20 osob a více dostává organizátor hry BONUS ZDARMA ve formě 500 paintballových kuliček a kompletní vybavení v celkové hodnotě 1000,- Kč. Je to odměna za organizaci velké skupiny, protože víme, že to není jednoduché.

Upozornění pro hráče

Na hřištích, které provozujeme, je po předchozí domluvě možné používat vlastní vybavení. Vstup pro hráče s vlastním vybavením je 200 Kč na osobu.

Na našich hřistích hrajeme výhradně se střelivem zakoupeným u nás - děkujeme za pochopení.

Otázky a odpovědi

 • Kolik ks kuliček potřebuji? +

  Dle našich zkušeností 1 hráč průměrně vystřílí cca 500 ks kuliček za celou rezervaci, která trvá cca 3 až 4 hod. Spotřeba paintballových kuliček je ale individuální, někteří hráči si užijí hru i např. s 300 kuličkami. Minimální počet kuliček na hru doporučujeme 200 ks. Akční hráči dokáží vystřílet i více než 1000 ks kuliček. Při rezervaci uveďte orientační počet kuliček - chápeme, že pokud s námi hrajete poprvé, nelze přesný počet odhadnout. Na hřišti s sebou máme vždy dostatek kuliček pro případ, že pro hru budete potřebovat více nábojů.
 • Cena startovacího balíčku je za 1 hod. hry? +

  Cena je za celou dobu rezervace, co s námi hrajete. Z našich zkušeností víme, že 200 ks kuliček je minimální počet, se kterým se dá hrát, proto máme nastavený startovací balíček Kompletní vybavení + 200 ks kuliček / osobu za 700 CZK - a kompletní vybavení máte v této ceně na celou dobu rezervace. Cena půjčovného zahrnuje zapůjčení zbraně včetně vzduchové lahve, obličejové masky s termosklem, chrániče na krk a rukavic.  K této ceně nepřiplácíte žádné další poplatky - nestane se Vám, že po Vás budeme chtít na místě doplácet jednotlivé položky. Přikupujete si potom již pouze paintballové kuličky podle potřeby, kdy cenu 1 ks kuličky držíme stále pouze na 1 CZK. Náš ceník je čitelný a vždy dopředu víte, za co Vám bude cena účtována.  
 • Co to znamená otevřená a uzavřená akce? +

  Pokud zvolíte otevřenou akci, budou se k vám moci připojit další hráči. Tuto možnost volí skupiny v případě, že je jich např. 6 a uvítali by další hráče. Stejně tak se na nás obrací např. dvojice hráčů, kteří u nás poptávají možnost připojit se k další skupině. Při troše štěstí se tyto dvě poptávky při zpracování rezervací "potkají" a velmi rádi takovou akci s oběma stranami domluvíme. Z praxe však musíme říci, že málokdy se propojení vydaří - často máme akce typu firemních teambuildingů, rozluček se svobodou a rodinných akcí. I tak se ale vždy snažíme přání našich zákazníků vyplnit. Připojení dalších hráčů s Vámi vždy předem ověříme - nemusíte se tedy bát toho, že by na Vaši akci přijeli další hráči, aniž byste s tím předem souhlasili.         Pokud máte skupinku o 4 nebo 6 hráčích, i tak Vám rezervaci uděláme a budeme se Vám rádi věnovat. 
 • Proč není možné zadat rezervaci na hru delší než 5 hod.? +

  Maximální doba rezervace vychází z našich zkušeností a kapacity hřiště. Obvyklá doba rezervace je 3-4 hodiny. Pokud ale hledáte pro svou akci delší časový prostor, nebo plánujete akci spojenou např. s grilováním, které je u nás možné domluvit, určitě se nám, prosím, ozvěte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel. 722 265 455. Všem Vašim požadavkům se budeme snažit vyjít vstříc.
 • 1