Paintball Liberec

O nás

Organizací paintballových her se zabýváme již od roku 2009. Působíme v okolí Liberce u Hodkovic nad Mohelkou, jsme dostupní od Turnova, České Lípy a Mladé Boleslavi.

Nabízíme Vám uspořádání paintballové akce v přírodních prostorách. Hrajeme výhradně outdoorový paintball téměř za každého počasí. Akce plánují naši zákazníci jako teambuilding pro kolegy, setkávají se u nás přátelé a rodiny. Velmi oblíbené jsou rozlučkové akce nejen pro pány, ale jezdí k nám také pouze dámské skupiny. 

 

Velký důraz klademe na kvalitu poskytnutých služeb a děláme maximum, abyste byli spokojeni. Naši organizátoři se o vás v průběhu celé hry starají a dohlíží na bezpečnostní pravidla, bez kterých se paintballová hra neobejde. Ze hry Vám pořídíme fotky zcela zdarma, jako poděkování, že jste si vybrali právě nás!

Samozřejmostí je zapůjčení vybavení za bezkonkurenční ceny. Hrajeme s poloautomatickými a automatickými zbraněmi značek Tippmann a Spyder.

Maskáčový komplet za 70 Kč

Info a kontakty

V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na níže uvedené kontakty:

Mobil: +420 722 265 455
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
PBL Liberec s.r.o.  
Vlčetín 33
463 43 Bílá    
IČO: 63146738
DIČ: CZ63146738

V ceně půjčovného je...

zapůjčení zbraně i se vzduchovou lahví, masky s termosklem, rukavic a chrániče na krk. Vše, co potřebujete, jsou dobré boty a oblečení s dlouhým rukávem a nohavicemi.

Navíc nabízíme zapůjčení maskáčového kompletu, který slouží jako ochranný oděv, za poplatek 100 Kč. Odpadají vám tak starosti s čištěním oblečení.

Zarezervovat si hřiště a vybavení

 

Paintball HOOAH!

Počítač, telefon

Jste fanda paintballu? Tak si stáhněte pozadí do počítače nebo telefonu a ukažte, kam patříte!

Provozní podmínky

O paintballové hřiště, servis zbraní a instruktáž se postaráme my! V rámci bezpečnosti hry Vás prosíme o nahlédnutí do provozního řádu. Před zahájením hry s ním budete ještě jednou seznámeni a požádáni o potvrzení Vaším podpisem, což je běžnou součástí u těchto typů aktivit.

Paintball liberec nabízí bezkonkurenční ceny

Bonus pro organizátory skupin s více jak 2O hráči!

V případě účasti 20 osob a více, kteří si za poplatek půjčují vybavení od nás, dostává organizátor hry jako BONUS 500 paintballových kuliček a kompletní vybavení v hodnotě 350,- Kč ZDARMA.

Upozornění pro hráče

Na hřištích, které provozujeme, je po domluvě možné používat vlastní vybavení. Vstup pro hráče s vlastním vybavením je možný po zaplacení poplatku 100 Kč na osobu. Použití vlastního střeliva je možné pouze po individální domluvě. V případě zapůjčení našeho vybavení je podmínkou použití výhradně našeho střeliva!

Dále nabízíme možnost zapůjčení láhví za poplatek a jejich plnění. V případě většího počtu zájemců o zapůjčení láhví je nutná vždy domluva předem!