Paintball Liberec

DÁRKOVÉ POUKAZY NA PAINTBALL

Nevíte, čím obdarovat kamaráda, rodinu nebo kolegu v práci? Máme pro Vás skvělý tip! Darujte adrenalinový zážitek ve formě PAINTBALLOVÉHO DÁRKOVÉHO POUKAZU v libovolné hodnotě, kterou si zvolíte. 
Dárkový poukaz vám zašleme poštou, případně se můžeme domluvit na osobním předání v okolí Liberce. Více informací, jakou hodnotu poukázky vybrat a co všechno bude poukázka obsahovat, Vám rádi poskytneme emailem nebo telefonicky, kontaktujte nás :-)

Vyzkoušejte nové paintballové hřiště u Liberce AREA 51

Nové paintballové hřiště u Liberce AREA 51 tvořené umělými překážkami je ideální jak pro začínající paintballové hráče tak pro ostřílené matadory. Paintballové hřiště je tvořeno dřevěnými překážkami a dvoupatrovou budovou ve středu hřiště. Rozloha hřiště je 3500 m2 a najdete ho 5 minut jízdy u dálnice Liberec–Turnov. Shlédněte naší foto a video dokumentaci z paintballových akcí pro lepší představu hřišť v sekci HŘIŠTĚ - Liberec AREA 51. Budeme se těšit na vaší návštěvu. Paintball Liberec

CHLADNĚJŠÍ POČASÍ? IDEÁLNÍ ! :)

 
Často se ptáte, zda ještě hrajeme - naopak, teď je to nejlepší! Outdoor paintball nekončí s chladnějším počasím - přijďte si k nám zahrát, určitě se zahřejete :D 
 
Udělejte si rezervaci přes web / sekce Rezervace, FB, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a nebo zavolejte 722 265 455- děkujeme!
 
 
  
Tým Paintball Liberec