Paintball Liberec

DÁRKOVÉ POUKAZY NA PAINTBALL

Nevíte, čím obdarovat kamaráda, rodinu nebo kolegu v práci? Máme pro Vás skvělý tip! Darujte adrenalinový zážitek ve formě PAINTBALLOVÉHO DÁRKOVÉHO POUKAZU v libovolné hodnotě, kterou si zvolíte. 
Dárkový poukaz vám zašleme poštou, případně se můžeme domluvit na osobním předání v okolí Liberce. Více informací, jakou hodnotu poukázky vybrat a co všechno bude poukázka obsahovat, Vám rádi poskytneme emailem nebo telefonicky, kontaktujte nás :-)

Vyzkoušejte nové paintballové hřiště u Liberce AREA 51

Nové paintballové hřiště u Liberce AREA 51 tvořené umělými překážkami je ideální jak pro začínající paintballové hráče tak pro ostřílené matadory. Paintballové hřiště je tvořeno dřevěnými překážkami a dvoupatrovou budovou ve středu hřiště. Rozloha hřiště je 3500 m2 a najdete ho 5 minut jízdy u dálnice Liberec–Turnov. Shlédněte naší foto a video dokumentaci z paintballových akcí pro lepší představu hřišť v sekci HŘIŠTĚ - Liberec AREA 51. Budeme se těšit na vaší návštěvu. Paintball Liberec

SEZÓNA 2018 !!!

Zdravíme všechny hráče!
 
Nová sezóna 2018 je tady a tak neváhejte a udělejte si svoji rezervaci - přes web, FB, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Počítáme, že od konce března bude počasí akorát.
 
Rádi se s vámi opět potkáme na našich akcích, těšíme se na vás ;)
 
 
 
Tým Paintball Liberec