Paintball Liberec

DÁRKOVÉ POUKAZY NA PAINTBALL

Nevíte, čím obdarovat kamaráda, rodinu nebo kolegu v práci? Máme pro Vás skvělý tip! Darujte adrenalinový zážitek ve formě PAINTBALLOVÉHO DÁRKOVÉHO POUKAZU v libovolné hodnotě, kterou si zvolíte. 
Dárkový poukaz vám zašleme poštou, případně se můžeme domluvit na osobním předání v okolí Liberce. Více informací, jakou hodnotu poukázky vybrat a co všechno bude poukázka obsahovat, Vám rádi poskytneme emailem nebo telefonicky, kontaktujte nás :-)

Vyzkoušejte nové paintballové hřiště u Liberce AREA 51

Nové paintballové hřiště u Liberce AREA 51 tvořené umělými překážkami je ideální jak pro začínající paintballové hráče tak pro ostřílené matadory. Paintballové hřiště je tvořeno dřevěnými překážkami a dvoupatrovou budovou ve středu hřiště. Rozloha hřiště je 3500 m2 a najdete ho 5 minut jízdy u dálnice Liberec–Turnov. Shlédněte naší foto a video dokumentaci z paintballových akcí pro lepší představu hřišť v sekci HŘIŠTĚ - Liberec AREA 51. Budeme se těšit na vaší návštěvu. Paintball Liberec

SEZÓNA 2019 - ZAČÍNÁME :)

ZVEME VÁS NA PAINTBALLOVÉ AKCE - REZERVUJTE SI SVŮJ TERMÍN NA WEBU, TEL. 722 265 455 NEBO Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
 
LETOŠNÍ SEZÓNU JSOU ZAVŘENÁ HŘIŠTĚ V MIMONI. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A BRZY PRO VÁS BUDE PŘIPRAVENÉ LESNÍ HŘIŠTĚ V NOVÉM, TĚŠTE SE! :-)
 
  
Tým Paintball Liberec