Paintball Liberec

DÁRKOVÉ POUKAZY NA PAINTBALL

Nevíte, čím obdarovat kamaráda, rodinu nebo kolegu v práci? Máme pro Vás skvělý tip! Darujte adrenalinový zážitek ve formě PAINTBALLOVÉHO DÁRKOVÉHO POUKAZU v libovolné hodnotě, kterou si zvolíte. 
Dárkový poukaz vám zašleme poštou, případně se můžeme domluvit na osobním předání v okolí Liberce. Více informací, jakou hodnotu poukázky vybrat a co všechno bude poukázka obsahovat, Vám rádi poskytneme emailem nebo telefonicky, kontaktujte nás :-)

Vyzkoušejte nové paintballové hřiště u Liberce AREA 51

Nové paintballové hřiště u Liberce AREA 51 tvořené umělými překážkami je ideální jak pro začínající paintballové hráče tak pro ostřílené matadory. Paintballové hřiště je tvořeno dřevěnými překážkami a dvoupatrovou budovou ve středu hřiště. Rozloha hřiště je 3500 m2 a najdete ho 5 minut jízdy u dálnice Liberec–Turnov. Shlédněte naší foto a video dokumentaci z paintballových akcí pro lepší představu hřišť v sekci HŘIŠTĚ - Liberec AREA 51. Budeme se těšit na vaší návštěvu. Paintball Liberec

DOBA COVIDÍ - MAX 6 LIDÍ ;) OD 23.11. povoleno pro malé partičky!

HRAJEME OUTDOOR ZA KAŽDÉHO POČASÍ!
 
TEL. 722 265 455 NEBO Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
 
Kompletní vybavení včetně maskáčového overalu = 270 CZK
1 KS KULIČKA = 1 CZK bez ohledu na zakoupené množství ;) Zahraj si s "dvoukilem" nebo "litrem" kuliček, modřiny tě neminou ;)
 
 
SEZÓNA 2020 NA HŘIŠTÍCH AREA 51 A LESNÍM HŘIŠTI, MIMOŇSKÁ HŘIŠTĚ STÁLE MIMO PROVOZ!
 
 
  
Těšíme se, tým Paintball Liberec